Vestuviniai žiedai

PREMIÈRE - tai lietuviški juvelyrikos namai, kurie jau 20 m. puoselėja aukščiausią produktų ir aptarnavimo kokybę bei skiria aibę laiko ir pastangų nepakartojamo dizaino bei idėjų kūrybai. Kuriant vestuvinius žiedus ši sintezė tampa dar svarbesnė - juk pastarieji yra skirti laikui nepavaldžiai meilės šventei.

Vestuviniai žiedai simbolizuoja amžinąjį pažadą – neturėdami nei pradžios, nei pabaigos taško, jaunųjų meilę jie sujungia visam gyvenimui. Tam, kad žiedai išsaugotų magišką galią, jie turi būti atsparūs laikui ir aplinkos poveikiui, todėl vienas svarbiausių pasirinkimo veiksnių yra pasitikėjimas pardavėju. Aukščiausią dirbinių kokybę užtikrina nepriekaištinga PREMIÈRE reputacija ir ilgametės garantijos – vestuvinių žiedų su bragakmeniais ir (arba) emaliu pirkėjai gauna 10 m. garantiją, įmonės ir prabavimo rūmų sertifikatus. Dirbiniai nemokamai prižiūrimi profesionaliose PREMIÈRE dirbtuvėse, o natūralaus dėvėjimosi ar mechaninio pažeidimo problemos sprendžiamos už minimalius įkainius.

Labai svarbu, kad pardavėjas pažintų jaunavedžius, jų gyvenimo būdą ir galėtų pasiūlyti konkrečiai porai tinkančius žiedus. Ilgametę darbo patirtį sukaupę konsultantai, bendradarbiaudami su profesionalia juvelyrų ir dizainerių komanda, padės priimti geriausią sprendimą. Be to, PREMIÈRE aukščiausios kokybės tradicijos ir amžinos vertybės yra derinamos su lanksčių kainų filosofija – stengiamasi, kad nuostabūs dirbiniai būtų įperkami kuo didesnei daliai klientų. Pirkėjams pageidaujant, žiedus galima čia pat išgraviruoti. Estetiniam išbaigtumui siūloma originali rankų darbo dėžutė.
Vestuviniai žiedai
 • grid background
  klasikiniai vestuviniai žiedai

  žiūrėti
   
 • grid background
  klasikiniai vestuviniai žiedai su briliantais

  ŽIŪRĖTI
   
 • grid background
  personalizuoto dizaino vestuviniai žiedai

  ŽIŪRĖTI 
 • grid background
  Nepaprasto grožio ir sudėtingų konstrukcijų vestuviniai žiedai,
  prilygstantys garsiausiems pasaulyje liukso klasės juvelyrikos
  namų kūriniams. Geriausiai tiks įamžinti ypatingą vestuvių
  metinių ar kitą svarbią meilės šventę.  atrasti  

   
DOVANOJAME JUMS
-15 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 15 % nuolaidą visoms mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse. 
Prenumeruoti