Vestuviniai žiedai

PREMIÈRE – tai pažangios juvelyrikos namai, kurie kuria Jūsų šeimai. Čia gimsta aukščiausios kokybės rankų darbo vestuviniai žiedai, kurie išsiskiria laikui nepavaldžiomis idėjomis ir stiliumi. Mūsų juvelyrikos namai nustato pamatinius vestuvinių žiedų principus ir paverčia šiuos kūrinius šeimoms vertybe. Jaunavedžiai visada gauna išsamią profesionalios komandos konsultaciją ir pagalbą išsirenkant geriausią jiems pirkinį. Galerijose taip pat priimami ir individualūs užsakymai, kurie įvykdomi ne tik talentingų ir patyrusių juvelyrų bei 3D dizainerių jėgomis, bet ir pažangiausių technologijų pagalba.

PATOGU:

juvelyrikos galerijose pristatome atskirų briliantų nuo 0.1 ct iki 1 ct su tarptautiniais GIA ar IGI sertifikatais ekspoziciją. Akmenys atkeliauja tiesiai iš tiekėjų, tad jų kainos yra 20 – 30 proc. žemesnės nei Lietuvos rinkoje. Galite įsigyti atskirą briliantą arba nedelsiant jį inkrustuoti į Jums patikusį mūsų kūrinį.

Visi PREMIÈRE klientai gauna:

  • Daugiau nei 20-ies tik PREMIÈRE kūryboje dalyvaujančių žmonių komandą, jos sprendimus ir idėjas;
  • 10 – 30 proc. žemesnes kainas – dirbiniai parduodami paties gamintojo;
  • Galimybę išsirinkti iš daugiau nei 100 ekspozicijoje esančių vestuvinių žiedų, koreguoti jų dizainą;
  • Galimybę sukurti naujus individualius žiedus pagal pažangiausias technologijas;
  • Kokybės pasą su 10 metų garantija gaminiams su aukso emaliu ir / ar brangakmeniais. Pasas taip pat leis prižiūrėti šiuos gaminius nemokamai;
  • Nemokamas profesionalių dizainerių, stilistų bei juvelyrų konsultacijas;
  • Nemokamą graviravimą;
  • 10 proc. nuolaidą vestuvinei suknelei ir / ar kostiumui puikiame “Santa” salone.

Kaip teisingai išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kokybiškų vestuvinių žiedų pora sveria nuo 5 g, abu yra mažiausiai 2 mm pločio. Rankų darbo žiedai yra patvaresni ir kokybiškesni, nei masinės gamybos žiedai. Patyrusių meistrų rankomis gaminamų žiedų aukso tankis yra suspaudžiamas, dekoracijos gilesnės, tad dirbiniai tampa atsparesni aplinkos poveikiui, yra tinkami dydžio korekcijai ateityje.

Vestuviniams žiedams verčiau rinkitės aukštesnės 750 prabos auksą, ar platiną, paladį. Tokios medžiagos žiedas yra ilgaamžiškesnis, sodrių spalvų ir žvilgesio. Tuomet žiedas bus brangesnis 30 proc. ir daugiau, bet brangiausiai juk kainuoja pigūs daiktai. Platesni nei 3 mm jaunųjų žiedai būna patogesni, jei turi komforto zoną (angl. “Comfort Fit”). Tai yra išlinkimas viduje (pigūs ir lengvi žiedai jo neturi), kuris vestuvinių žiedų kainą išaugina papildomai nuo 300 Lt. Tačiau jo dėka oda geriau kvėpuoja, dirbiniai nealergizuoja ir lengviau prisitaiko prie piršto formos bei dydžio pokyčių.

Aukštos kokybės žiedus vėliau galima pagražinti – papildomai inkrustuoti brangakmenius, išgraviruoti, pasitelkus įvairias technologijas pridėti nuotaikingų spalvų. Vestuvinių žiedų dizainas neturėtų vėliau atrodyti kaip pasenusi mados tendencija. Pagrindiniai vestuvinių žiedų faktoriai: 1) lūkesčiai 2) praktiškumas 3) kaina (prieš ieškodami nusistatykite jos ribą, bus lengviau) 4) kokybė 5) stilius 6) gyvenimo būdas (pvz.: sportininkams labiau tinka platinos ar net volframo žiedai).

Vestuvinių žiedų dažymas rodžiu (baltu ar juodu) yra naudojamas kaip trumpalaikė dekoracijos priemonė. Vestuviniams žiedams verčiau rinkitės natūralius ir ilgaamžius dekoravimo būdus, tokius kaip brangakmeniai ir / ar aukso emails. Juolab, kad vėliau nusitrynęs rodis gali atskleisti paslėptus žiedo trūkumus.

Bėgant laikui visi vestuvių žiedai po truputį natūraliai dėvisi – braižosi paviršius, matas ima po truputį blizgėti, brangakmeniai mažiau žėrėti. Kasdien nešiojamus vestuvinius žiedus reikia prižiūrėti ir kas 3 – 5 m. profesionaliai atnaujinti pas juvelyrą. Geriausiai savo dirbinius pažįsta žiedus dariusieji juvelyrai, tad verčiau rinkitės ilgai dirbančius gamintojus, kurie yra įsitvirtinę rinkoje ir visada Jums padės.