Antraštės

Kaip slapta nustatyti sužadėtuvių žiedo dydį
Sužadėtuvių žiedas gali kainuoti kelis tūkstančius ar net daugiau eurų, tad svarbu išsirinkti ne tik gražų, protingos kainos ir geros kokybės žiedą, bet ir žinoti kuo tikslesnį išrinktosios piršto dydį. Net jei juvelyrai ar parduotuvės dažnai žiedo dydžio keitimo paslaugą siūlo už simbolinį mokestį ar net nemokamai, visvien būtų nesmagu piršlybų metu suprasti, kad žiedas yra tiek per mažas, kad neįmanoma uždėti, arba akivaizdžiai krenta nuo piršto.   Saugiausias variantas – paklausti jos tiesiogiai. Tačiau jei norite nustebinti, teks būti gudresniam. Taigi, jei norite nuspėti kuo tiksle..
Renkatės vestuvinius žiedus? Kaip surasti balansą tarp kokybės, estetikos ir kainos
Renkatės vestuvinius žiedus? Aš, Viktorija Jonutytė, per 6 metus darbo su jaunavedžiais ir vestuvinių žiedų kūryba bei gamyba sukaupiau naudingos patirties, kuria mielai ja su Jumis pasidalinsiu. Neretai vestuvinių žiedų išsirinkimas tampa sudėtingu ir ilgu procesu. Tai taip atsakinga – juk vestuvinius žiedus nešiosite 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę ir, greičiausiai, jau nenorėsite jų keisti. Taigi tampa labai svarbu, kad žiedai aitiktų ne tik Jūsų estetikos suvokimą, bet ir gyvenimo būdą bei, žinoma, biudžetą. 
Susipažinkite: jaunavedžiai, kurie vestuvinius žiedus išsirinko iš PREMIÈRE
Čia rasite jaunavedžių istorijas, kuriomis jie mielai pasidalino su mumis. Ypatingai smagu, kad pavyko pajausti šių įsimylėjelių džiaugsmą ne tik atiduodant individualiai jiems sukurtus žiedus, bet ir po vestuvių šventės. O jei šiuo metu renkatės ir savo vestuvinius žiedus, gali būti, kad vertingų patarimų čia rasite ir Jūs.
PREMIÈRE pristatė dar neregėtus savo kūrinius ir įspūdingo dydžio briliantus
Prabangios ir išskirtinės juvelyrikos namai PREMIÈRE savo ištikimiausiems gerbėjams pristatė naują ir pačią pažangiausią savo kada nors sukurtą papuošalų kolekciją bei tiesiai iš Antverpeno atgabentus įspūdingus, net iki 10 ct svorio unikalius briliantus! Pripažinimą šalyje pelniusiuose liukso klasės juvelyrikos namuose buvo galima išvysti neįprastai daug dėmesį traukiančių meno kūrinių, kuriems neatsispiria ne tik damos, bet ir džentelmenai. 
Kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą?
Žiedas pirmiausiai turi unikalią prasmę - jis neturi nei pradžios nei galo, tad magiškai viską sujungia. Sužadėtuvių žiedas turi papildomą reikšmę - jis įamžina vyro pažadą išrinktajai. Taigi žiedas atlieka tik simbolinį vaidmenį ir svarbiausia tampa išrinkti ne brangiausią, o labiausiai mylimajai tinkantį - juk tai ji nešios žiedą 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Neretai tai tampa sudėtingu ir ilgu procesu. PREMIÈRE juvelyrikos namai, siekdami jį palengvinti, nustatė pagrindines sužadėtuvių žiedo išrinkimo gaires.  Žinokite, kiek nor..
Vestuvinių žiedų pasirinkimo gairės
Vestuvinių žiedų rinkimosi procesas dažnai yra ilgas ir sudėtingas. Jo metu reikia įvertinti ne tik biudžetą, mėgstamą kasdienį stilių, kokybės nuostatas. Ypač svarbu ir gyvenimo būdas, pvz.: ekstremalių sporto šakų mylėtojai gali ir neišsaugoti briliantais nusagstytų išskirtinių žiedų. Tarp įvairių jaunavedžių ir skirtingais gyvenimo tarpsniais šie aspektai kinta, todėl svarbu nusistatyti maksimaliai universalius žiedų lūkesčius, kad dirbiniai po kelių metų Jums neatsibostų ir / ar netaptų nepatogiais. Egzistuoja keletas bendrų žiedų rinkimosi taisyklių: Kokybiškų ir ilgaamžių vestuv..
Krikšto dovanos turi tradicijas
Naujo šeimos nario atėjimas į pasaulį buvo ir yra didelė šventė. O su gimimu į namus ateina krikštynų šurmulys. Jau nuo seno ši šeimos šventė buvo gaubiama paslapties ir savitumo skraistės. Šeimos papročių ir tikėjimo tyrinėjimas atskleidė, kad dar senovėje krikštatėvius – kūmus, kviesdavo vaiko tėvas. Kūmais prašydavo artimiausias gimines. Tėvai visada krikštatėviais rinkdavosi tik dorus, sąžiningus žmones, nes buvo tikima, kad užaugę vaikai bus panašūs į krikštatėvius. Laikas nuo gimimo iki krikštynų vadinosi radynos. Tai laikas, skirtas lankyti naujagimį. Visi aplankiusieji nešdavo dovan..
Papuošalų priežiūros gidas
Daugiau nei du dešimtmečius veikiantis PREMIÈRE juvelyrikos namų sukurtas papuošalų priežiūros taisyklių rinkinys padės ne tik išlaikyti estetinį papuošalų grožį, bet ir apsaugoti juos nuo mechaninių pažeidimų. Juvelyrikos namai siūlo laikytis kelių pagrindinių taisyklių, galiojančių visiems papuošalams: ·      Nusiimkite juos eidami miegoti, į sporto klubą, baseiną; ·      Prieš maudynes jūroje, ežere ar upėje, papuošalus taip pat verčiau nusiimkite. Šaltas vanduo sumažina pirštų dydį, todėl galite pamesti žiedus. Jūros bangos ga..
PREMIÈRE briliantų pasirinkimo gidas: kas slypi už "4C"
Briliantas yra geidžiamiausias brangakmenis pasaulyje. Jis yra ne tik stiprybės ir ištvermės, bet ir meilės simbolis. Tačiau, perkant briliantą, būtina žinoti ir esminius piniginę akmens vertę nusakančius faktorius. Iki XX a. vidurio pasaulyje nebuvo nustatyta, pagal ką briliantai turėtų būti vertinami. Tuomet GIA (Gemological Institute of America, liet. Amerikos gemologijos institutas) sukūrė globalius standartus, nusakančius briliantų vertę. Jų rinkinį pavadino 4C. Pastarasis apima: spalvą (angl. Color), švarumą (angl. Clarity), briaunavimą (angl. Cut) ir svorį karatais (angl. Carat weight)...
DOVANOJAME JUMS
-20 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 20 % nuolaidą mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms.
Pasiūlymas negalioja prabangiems papuošalams, Celebration žiedams ir užsakomoms prekėms.
Prenumeruoti