Krikšto dovanos turi tradicijas

Krikšto dovanos turi tradicijas
Naujo šeimos nario atėjimas į pasaulį buvo ir yra didelė šventė. O su gimimu į namus ateina krikštynų šurmulys. Jau nuo seno ši šeimos šventė buvo gaubiama paslapties ir savitumo skraistės.

Šeimos papročių ir tikėjimo tyrinėjimas atskleidė, kad dar senovėje krikštatėvius – kūmus, kviesdavo vaiko tėvas. Kūmais prašydavo artimiausias gimines. Tėvai visada krikštatėviais rinkdavosi tik dorus, sąžiningus žmones, nes buvo tikima, kad užaugę vaikai bus panašūs į krikštatėvius. Laikas nuo gimimo iki krikštynų vadinosi radynos. Tai laikas, skirtas lankyti naujagimį. Visi aplankiusieji nešdavo dovanų ir maisto. Senovės lietuviai kviesdavo nuo 3 iki 5 porų kūmų.

dovanos kriksto progaTaigi tradicija apdovanoti vaiką krikštynų proga gyvuoja jau keletą šimtmečių. Jei pasiryžote dovanoti ilgaamžį auksinį aksesuarą, siūlytume rinktis iš ikoniniais jau tapusių PREMIÈRE juvelyrikos namų LE BÈBÈ kolekcijos dirbinių. Stilingi mergaičių, berniukų ir angeliukų pakabukai yra dvigubi ir sutvirtinti su moderniomis kniediemis, apdirbti rankomis, todėl malonūs liesti. Didžiausias tokių papuošalų pranašumas – juos mielai nešioja ne tik vaikai, bet ir jaunimas bei suaugusieji!

Kita galimų dovanų linija yra labai prabangi, tai FAITH kolekcijoje egzistuojantys kryželiai ir kiti krikščioniški simboliai. Jie yra aukštos aukso prabos ir dengti aukso emaliu, kai kurie jų yra inkrustuoti briliantais. Neretai tokie papuošalai dovanojami mamai, o ji, vaikui užaugus, perleidžia šias brangenybes savo atžalai. Tokie papuošalai yra verti relikvijos tradicijos.

O tradicinių dovanų ieškantiems galime pasiūlyti kokybiškų itališkų sidabrinių šaukštelių, barškučių, dėžučių pirmam dantukui ar garbanai. Šiuos dirbinius galime išgraviruoti pagal kliento pageidavimus. Taigi prieš įsigydami dirbinį apgalvokite, kokius žodžius ar piešinius, o gal net nuotraukas norėtumėte įamžinti ant jo.
DOVANOJAME JUMS
-30 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 30 % nuolaidą mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms.
Pasiūlymas negalioja prabangiems papuošalams, Celebration žiedams ir užsakomoms prekėms.
Prenumeruoti