Kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą?

Kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą?
Žiedas pirmiausiai turi unikalią prasmę - jis neturi nei pradžios nei galo, tad magiškai viską sujungia. Sužadėtuvių žiedas turi papildomą reikšmę - jis įamžina vyro pažadą išrinktajai. Taigi žiedas atlieka tik simbolinį vaidmenį ir svarbiausia tampa išrinkti ne brangiausią, o labiausiai mylimajai tinkantį - juk tai ji nešios žiedą 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Neretai tai tampa sudėtingu ir ilgu procesu. PREMIÈRE juvelyrikos namai, siekdami jį palengvinti, nustatė pagrindines sužadėtuvių žiedo išrinkimo gaires. 

Žinokite, kiek norite išleisti. Jūs susidursite su svaiginančiu kiekiu pasiūlymų, kuomet rinksitės sužadėtuvių žiedą. Turėkite kainos ribas galvoje. Tilpimas į tam tikrus parametrus padės pardavėjui ar juvelyrui pasiūlyti tinkamą žiedą, kuris tilptų į Jūsų nusistatytą biudžetą ir atmesti netinkančius - taip sutaupysite marias laiko.

Nustatykite, kokią juvelyriką ji jau nešioja? Ar ji klasikinė, ar moderni? Moteriška ar įmantri? Ji nešioja daugiau sidabro ar aukso? Ar baltos, geltonos, o gal rausvos spalvos metalai vyrauja? Jos juvelyriniai dirbiniai yra subtilūs ar stambūs? Paprasti ar įmantrūs? Turėkite šiuos dalykus galvoje kai vyksite į parduotuvę. Jeigu pirksite ką nors panašaus ką ji ir dabar mėgsta, neprašausite.

Žinokite jos žiedo dydį. Jeigu ji nešioja žiedus, vieną jų pasiskolinkite. Nubrėžkite vidinį žiedo apskritimą ant popieriaus. Taip pat galite užsidėti jos nešiojamą žiedą ant savo piršto ir nubrėžti liniją kur jis sustoja. Konsultantas ar juvelyras gali panaudoti šiuos duomenis norint nustatyti jos apytikslį žiedo dydį. Beje, jei nežinote tikslaus žiedo dydžio, visada geriau nupirkti truputį didesnį dydį, nei Jūsų nuomone kokio jai reiks, nes žiedo pamažinimo procesas dažniausiai yra daug lengvesnis nei padidinimas.

Ar jos skonį sunku nuspėti? Pagalvokite apie neįstatyto į žiedą deimanto pirkimą. Jeigu pirmiausia pasirenkate deimantą ir tik vėliau jį įstatote, galite ją įtraukti į stilistikos, galutinių žiedo detalių rinkimąsi ir taip išvengti nepatogumo išrinkus žiedą, kuris labiau patiks Jums nei jai.

Žinokite kokia deimanto forma jai tinka. Jiegu ji dar nepalengvino rinkimosi išreikšdama savo nuomonę apie kurį nors žiedą (ar žavėdamasi kurios nors kitos sužadėtuvių žiedu), yra keletas dalykų, kuriuos reiktų turėti galvoje renkant formą:
  • Ji nešios šį žiedą kiekvieną Jūsų santuokinio gyvenimo dieną. Žiedas turės tikti prie džinsų ar vakarinės aprangos. Jeigu nesate tikras kurią deimanto formą išrinkti, protingas sprendimas būtų rinktis iš klasikinių žiedų. Jie tapo klasikiniai būtent dėl to, kad jie patinka daugumai žmonių dauguma progų.
  • Deimanto formos, turinčios mažiau briaunų, pavyzdžiui, stačiakampio ar kvadrato formos reikalauja aukštesnio deimanto švarumo. Kuo mažiau briaunų, tuo labiau inkliuzai bus matomi.
  • Tam tikros formos sėkmingiau susijungia su kitais akmenimis žieduose, turinčiuose daugiau nei vieną akmenį. Apskritimo, ovalo ar markizės formos puikiai tam tinka. Kriaušės ar širdies formos yra keliančios daugiau iššūkių.
  • Formos skonis dažnai atsispindi kituose moters pasirinkimuose. Jeigu ji teikia pirmenybę taisyklingoms, modernioms, pavyzdžiui, baldų formoms, jai turbūt patiks deimanto Emerald ar kvadrato formos. Jiegu ji linksta į tradicines formas, apskritimo forma jai turbūt patiks labiausiai. Tuo tarpu, labiau meniškos moterys mėgsta neįprastas ar net senovines formas, kaip Trilliant ar markizo.
  • Jei visgi nepavyksta nustatyti galimai mėgstamiausios formos, nerizikuokite ir nepirkite netradicinių. Pasirinkite amžiną klasiką atstovaujantį apskritą briliantą. Jis ne tik yra laikomas taisyklingiausiu, populiariausiu, bet ir žvilga kokybiškiausiai.
Kuris deimanto įstatymas į žiedą?

Yra begalė raštų, detalių, metalų tipų, tuo tarpu yra keturi pagrindiniai deimanto įstatymo į žiedą tipai.

Vienas akmuo (Solitaire). Populiariausias pasirinkimas sužadėtuvių žieduose. Kastelė apsaugo deimantą. Atviros kabutės leidžia deimantui pagauti daugiausiai šviesos. Keturių kabučių įstatymas atskleidžia daugiau deimanto žavesio, bet šešių kabučių įstatymas dažniausiai yra saugesnis. Šešias kabutes itin rekomenduojama rinktis akmenims, didesniems nei 0,5 ct.


Šoniniai akmenys (Sidestones) – šonuose inkrustuojami deimantai ar kiti brangakmeniai prideda pagrindiniam akmeniui žėrėjimo ir / ar spalvos. Populiarūs šoninių akmenų įstatymai:„channel“, kuris apsaugo akmenis laikydamas juos viename lygmenyje, ir „bar-channel“, kuris leidžia patekti į akmenis daugiau šviesos.Trys akmenys (Three Stone) – teigiama, kad šis įtvirtinimas turi simbolinę reikšmę. Vienas deimantas praeičiai, vienas – dabarčiai, vienas – ateičiai. Paprastai, centrinis deimantas yra didesnis nei šoniniai.
Nuklojimas (Pavee) – pagrindinis akmuo yra apsuptas mažų deimantų, taip pridedama žėrėjimo ir dydžio iliuzijos. Taip pat tai galioja ir žiedams, kurie yra inkrustuoti vien tik smulkiais briliantais. Pastarieji žiedai šiuo metu karaliauja savo populiarumu.
Sprendžiant apie deimanto įstatymo dizainą, pagalvokite apie jos gyvenimo būdą, ir kaip gerai jį atitiks deimanto įstatymas. Jeigu ji aktyvi ir veikli, ieškokite žemesnio profilio, mažiau įmantraus, tvirtesnio varianto, kuris turės mažesnę tikimybę būti sutrenktas ar kliūvantis už daiktų. Jeigu ji labiau romantiška mergina, tuomet ieškokite deimanto įstatymo aukštesniu profiliu bei įmantresnio, unikalaus motyvo. O dabar laikas apsilankyti mūsų salonuose ir išgirsti nuoširdžius tolesnius mūsų patyrusių konsultantų patarimus.
DOVANOJAME JUMS
-20 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 20 % nuolaidą mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms.
Pasiūlymas negalioja prabangiems papuošalams, Celebration žiedams ir užsakomoms prekėms.
Prenumeruoti