Kaip slapta nustatyti sužadėtuvių žiedo dydį

Kaip slapta nustatyti sužadėtuvių žiedo dydį Sužadėtuvių žiedas gali kainuoti kelis tūkstančius ar net daugiau eurų, tad svarbu išsirinkti ne tik gražų, protingos kainos ir geros kokybės žiedą, bet ir žinoti kuo tikslesnį išrinktosios piršto dydį. Net jei juvelyrai ar parduotuvės dažnai žiedo dydžio keitimo paslaugą siūlo už simbolinį mokestį ar net nemokamai, visvien būtų nesmagu piršlybų metu suprasti, kad žiedas yra tiek per mažas, kad neįmanoma uždėti, arba akivaizdžiai krenta nuo piršto.
 
Saugiausias variantas – paklausti jos tiesiogiai. Tačiau jei norite nustebinti, teks būti gudresniam. Taigi, jei norite nuspėti kuo tikslesnį dydį ir išlaikyti tai paslaptyje, išbandykite žemiau pateikiamus pastebėjimus ir patarimus.

1.     Jei Jūsų mergina ar moteris jau turi jai tinkančių žiedų, galite:
a.     Slapčia pasiskolinti vieną ar kelis jų ir nunešti juvelyrui ar į bet kurią artimiausią Jums parduotuvę išmatavimui. Žinoma, būtinai pasistenkite įsidėmėti, kuriuos žiedus ant kurio piršto nešioja. Labiausiai Jums pasiseks, jei ji turės žiedą, kurį nešioja ant kairės rankos bevardžio piršto, nes būtent ant jo ir yra dedamas sužadėtuvių žiedas. Jei matavimas ir nebus 100 proc. tikslus, tai padės suprasti galimus moters piršto dydžio rėžius, dėl saugumo rinkitės didžiausią nustatytą.
b.     Pastebėti, kada moteris nusiima žiedus. Gal jie prieinami, kol ji maudosi ar ruošiasi miegoti. Tokiu atveju nieko nedelsiant paimkite popierių ir pieštuką, apveskite vidinį žiedo apskritimą, išmatuokite gautą skersmenį.  Tada jau galite nustatyti galutinį dydį savarankiškai pasinaudodami mūsų turima dydžių konvertavimo lentele arba paprašyti juvelyro ar pardavėjų pagalbos.
c.     Pasimatuokite žiedą ant savo piršto. Įsidemėkite, iki kurios vietos jis Jums užsideda, pasižymėkite rašikliu arba nusifotografuokite. Galėsite šį rezultatą panaudoti matuodamiesi įvairius dydžius pas juvelyrą ar parduotuvėje.
d.     Įspauskite žiedą į minkštesnį paviršių. Žiedo antspaudui galite panaudoti muilo ar plastilino gabalėlį. Tik nepamirškite žiedo nuvalyti po to, kai tai padarysite. Šio antspaudo vidinį skersmenį galite išmatuoti patys su liniuote arba paprašyti juvelyrų ar pardavėjų pagalbos. Dydžio nustatymui galite naudoti ir mūsų konvertavimo lentelę.
2.     Paprašykite draugių, artimųjų pagalbos
Paklauskite mamos, sesers ar draugės, jos su mielu noru pasidalins žinoma informacija. Jei nežinos, galite paprašyti vienos iš jų nusivesti Jūsų būsimą sužadėtinę į kokią nors jaunatvišką parduotuvę pasimatuoti įvairių žiedų, neva smagaus laiko praleidimui, įprasto susitikimo laiku. Tegu tik įsidėmi, kuris dydis tiko geriausiai. Arba tegul abi išsimatuoja savo pirštus profesionaliai, neva įdomumo dėlei. Na ir galiausiai šios artimos moterys gali pasiūlyti Jūsų mylimajai pasimatuoti jų pačių žiedus ir įsidėmėti: kuris iš žiedų tiko geriausiai, ar reikėtų didesnio, ar mažesnio, iki kurios vietos užsidėjo. Vėlgi tai turi būti pateikiama žaidimo formoje.
3. Išmatuokite moters piršto dydį, kol ji miega
Jei Jūsų partnerė miega giliai, galite apjuosti jos pirštą medžiagine juostele, pasižymėkite jos ilgį, išmatuokite su liniuote. Galutiniam dydžio nustatymui galite pasinaudoti mūsų dydžių konvertuotoju arba paprašyti juvelyro ar pardavėjų pagalbos. Tik būkite labai švelnus, nes jei ji pabus, Jūsų staigmena bus žlugusi.
4. Palyginkite savo rankos ir piršto dydį su jos
Galite sudėti savo ir jos kaires plaštakas, lyginti kiek skiriasi pločiu, ilgiu, stengtis įsidėmėti, sukurti romantišką akimirką ir galbūt net įamžinti nuotraukoje jas kartu. Deja šis metodas bus veiksmingas tik tada, jei galimą dydį įvertins patyręs juvelyras ar pardavėja – konsultantė. 
5.     Apsimeskite, kad perkate ne jai arba ne sužadėtuvių žiedą
Norėdami nesukelti įtarimo, pasirinkite artimo žmogaus, pavyzdžiui, mamos ar sesers šventės metą ir paprašykite Jūsų partnerės pagalbos renkant dovaną, šiuo atveju - žiedą. Tegu ji vyksta kartu su Jumis į jaunatvišką parduotuvę, tokią kaip “Pandora”, ir pasimatuoja kelis variantus. Įsidėmėkite jai tikusius dydžius. Nesirinkite prabangių parduotuvių, kad matuodamasi žiedus su briliantais ji nesuvoktų Jūsų planų. Taip pat šį planą galite įgyvendinti ir renkant dovaną jai pačiai, gimimo ar valentino dienos proga. Nupirkite jai tikusį žiedą ir galėsite būti tikras, kad ir sužadėtuvių žiedas bus tinkamas.
 
Jei visi šie punktai atrodo per sudėtingi arba norite pasitikrinti savo rezultatų tikslumą, dalinamės mūsų 25 m. praktika paremta vertinga dydžių prognozės rodykle:
·      Jei merginos ūgis yra apie 164 – 170 cm ir ji yra vidutinio sudėjimo, dažniausiai jos piršto dydis svyruos nuo 16,5 iki 17 dydžio;
·      Jei mergina yra žemesnė, nei 164 ir vidutinio sudėjimo, jos piršto dydis turėtų būti nuo 15,75 iki 16,5;
·      Jei mergina yra aukštesnė, nei 170 ir vidutinio sudėjimo, jos piršto dydis turėtų būti apie 17 – 17,5;
·      Jei moteris yra vyresnė, nei 35 m., prie šių dydžių pridėkite bent 0,25 dydžio dalį. O jei vyresnė, nei 50, bent po 0,50 dydžio;
·      Jei moteris yra stambesnė, nei vidutinio sudėjimo, pridėkite apie 0,50 dydžio prie šių prognozių. Analogiškai sumažinkite apie 0,50 dydžio, jei moteris yra žymiai smulkesnė už vidutinio sudėjimo moterį;
·      Atkreipkite dėmesį į jos kaulų ir sąnarių stambumą. Kartais smulkios merginos turi plačius klubus ir stambesnius pirštų sąnarius ir atvirkščiai. Apie tai informuokite juvelyrą ar Jūsų konsultantą;
·      Ši rodyklė yra tik informacinio pobūdžio, išlikite budrus ir, tikslesniam dydžio nustatymui, vistiek pasistenkite atlikti bent vieną iš aukščiau nurodytų namų darbų.
 
Ir galiausiai pateikiame top 5 praktinius aspektus, kurių jokių būdu nepamirškite spręsdami apie galutinį dydį:
1.     Visada geriau rinkitės per didelį žiedą, nei per mažą. Dažniausiai žiedo mažinimas yra paprastesnė ir pigesnė paslauga. Jei žiedas yra nežymiai per didelis, tai gali tapti netgi privalumu: kai moterų pirštai patinsta karštuoju arba šaltuoju metų laiku, laukiantis ar tiesiog rytais. Be to, jau geriau žiedas būna per didelis peršantis, nei visai netilptų ant piršto ir nuliūdintų mylimąją.
2.     Žiedą lengviau koreguoti, jei jo šonai yra be papildomų akučių. Jei bijote, kad žiedą gali prireikti koreguoti daugiau, nei vienu dydžiu, verčiau rinkitės vieno akmens variantą.
3.     Jei renkatės platų žiedą, pirkite didesnį dydį, nei planuojate. Kuo platesnis žiedo pagrindas, tuo didesnis dydis yra reikalingas. Priklausomai nuo pločio, įprastai reikia pridėti 0,25 – 0,50 dydžio dalį prie numanomo įprasto jos dydžio.
4.     Jei renkatės iš dviejų dydžių, visada rinkitės didesnį. Jei išgirdote įvairių nuomonių, pamatuoti pavyzdiniai žiedai yra tarp kelių dydžių, visada geriausia rinktis didesnį dydį, taip apsisaugosite nuo anksčiau išvardintų grėsmių. Mūsų dominuojanti ranka bus didesnė, už kitą. Įsitikinkite, kad nustatinėjate kairės rankos dydį.
5.     Nebijokite nežymios dydžio paklaidos. Pirštai dažniausiai geba prisitaikyti bent prie pusės dydžio neatitikimo, o ateity greičiausiai dydžio korekcijos vistiek neišvengsite. Dažniausiai moterys žiedų dydžius keičia kartą per 5 – 10 metų, dėl svorio ar sąnarių pokyčių.
DOVANOJAME JUMS
-30 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 30 % nuolaidą mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms.
Pasiūlymas negalioja prabangiems papuošalams, Celebration žiedams ir užsakomoms prekėms.
Prenumeruoti