PREMIÈRE pristatė dar neregėtus savo kūrinius ir įspūdingo dydžio briliantus

PREMIÈRE pristatė dar neregėtus savo kūrinius ir įspūdingo dydžio briliantus
Prabangios ir išskirtinės juvelyrikos namai PREMIÈRE savo ištikimiausiems gerbėjams pristatė naują ir pačią pažangiausią savo kada nors sukurtą papuošalų kolekciją bei tiesiai iš Antverpeno atgabentus įspūdingus, net iki 10 ct svorio unikalius briliantus! Renginys įvyko gruodžio 3 d., Vilniaus senamiestyje, jis buvo atviras ne tik VIP svečiams, bet ir kitiems ypatingos juvelyrikos mylėtojams.

Pripažinimą šalyje pelniusiuose liukso klasės juvelyrikos namuose buvo galima išvysti neįprastai daug dėmesį traukiančių meno kūrinių, kuriems neatsispiria ne tik damos, bet ir džentelmenai.  PREMIÈRE galerija per du gyvavimo dešimtmečius papuošė ne vieną garsią šalies porą vestuviniais žiedais, moteris – spindinčiais sužadėtuvių žiedais, koljė, auskarais, o vyrus – jiems skirtais unikaliais, moderniais ir klasikiniais juvelyriniais meno kūriniais.

Puikiai šalyje ir už jos ribų žinomiems juvelyrikos namams PREMIÈRE nuo pat jų įkūrimo vadovauja šios išskirtinės vietos savininkas ir kūrybos direktorius Vytautas Jonutis. Menininkas ir verslininkas renginio metu pasakojo, kad parodai buvo ruošiamasi visus metus ir naujausia kolekcija yra verta nepaprasto pristatymo ir žmonių susidomėjimo. Negana to, šiuo metu juvelyrikos galerija sostinės senamiestyje švenčia 5 metų jubiliejų. „Būtent todėl ir norime sukviesti mūsų juvelyrikos mylėtojus ir pristatyti jiems kai ką reikšmingo ir amžino. Neskubėjome ir labai stengėmės, kad kūriniai atitiktų ne tik naujausias juvelyrikos dizaino ir konstrukcijos tendencijas, bet ir šiandieninių mūsų klientų lūkesčius ir dvasią. Neabejoju, kad daugiausiai dėmesio sulauks unikalūs ir prabangūs mūsų kuriami žiedai, judantys aplink savo ašį,” – pasakojo Vytautas Jonutis, savo įkurtiems juvelyrikos namas vadovaujantis ne tik keliose prestižinėse Vilniaus vietose, bet ir Rygoje, Šiauliuose, Telšiuose, Plungėje ir Mažeikiuose.

Vilniaus senamiestyje esančioje juvelyrikos namų erdvėje buvo ir liko eksponuojama ne tik naujai paruošta kolekcija, bet ir kiti didžiausio dėmesio verti PREMIÈRE darbai, sukurti per dvidešimt dvejus juvelyrinės veiklos metus. Parodos lankytojai galėjo iš arti susipažinti su geriausių briliantų kompanijų atstovais ir jų produkcija. Vieni jų – DHV. „Įžengę į Vilnių užmezgėme tvirtą ryšį su mūsų briliantų tiekėjais DHV, kuriuos šiandien norime pristatyti visiems. DHV vakarui pridės papildomos prabangos ir šventiškumo – lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti reto dydžio bei išskirtinės kokybės prabangius akmenis tiesiai iš Antverpeno. Prie mūsų salono durų apsauga stovės būtent dėl jų” – šypsojosi PREMIÈRE juvelyrikos namų vadovas.
 
Viktorija Jonutytė ir Vytautas Jonutis
Vakaro iniciatoriai: ikūrejas Vytautas Jonutis, kūrybos vadovė Viktorija Jonutytė Vilniuje, briliantų tiekėjų DHV Manufacturing atstovas Olivier Karner

Prabangus auskarai moterims
Pristatytosios prabangios kolekcijos papuošalai

Vakaro svečiai:

Monika Šedžiuvienė dainininkė
Dainininkė Monika Šedžiuvienė
 
Virginijus Leonas Papirtis ir Rasa Juzukonyte
Buvęs advokatų tarybos pirmininkas, advokatas Leonas Virginijus Papirtis ir operos solistė Rasa Juzukonytė

Mindaugas Satas ir Gintare Satiene
Advokatas dr. Mindaugas Šatas ir notarė dr. Gintarė Šatienė
 
LKL Romualdas Brazauskas
Įkūrėjas Vytautas Jonutis ir LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas
 

 
DOVANOJAME JUMS
-30 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 30 % nuolaidą visoms mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms (pasiūlymas negalioja Celebration žiedams).
Prenumeruoti