Grąžinimas ir garantijos

GARANTIJOS
 • PREMIÈRE juvelyrikos namai yra Jums įsipareigoję tiekti aukščiausios kokybės dirbinius, atitinkančius įmonės filosofiją ir tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus.
 • Visi PREMIÈRE parduotuvėse parduodami dirbiniai yra pažymėti Lietuvoje reikalaujamais kokybės ženklais: praba, brangakmenių sertifikatas, atsakomybės ženklas. 
 • Dirbiniai su didesniais nei 0,3 ct brangakmeniais dažniausiai yra išduodami su prestižiniais tarptautinių laboratorijų GIA arba IGI kokybės sertifikatais.
 • PREMIÈRE suteikia galimybę įsigytus dirbinius ateityje suremontuoti šio tinklo dirbtuvėse greitai ir už palankią kainą.
 • PREMIÈRE nesuteikia garantijos kitų prekės ženklų juvelyriniams dirbiniams, išskyrus akivaizdaus broko atveju, pasirodžiusio per 28 d. nuo įsigijimo datos.
 • PREMIÈRE juvelyrikos namai suteikia išskirtinę 2 m. garantiją savo produkcijai. 
 • PREMIÈRE suteikia papildomą kokybės garantiją 10 m. prabangiems dirbiniams su emaliu ir briliantais, juvelyrikos namų sukurtiems vestuviniams ir sužadėtuvių žiedams. Pratęsta garantija negalioja akmenims, užsegimams ir kitoms papildomoms dekoro detalėms.
 • PREMIÈRE juvelyrikos namai pasilieka teisę atlikti dirbinio kokybės ekspertizę ir įvertinti pažeidimo atsiradimo kilmę. Įmonė gali įkainoti remonto paslaugas, jei nustatoma, kad priežastis yra mechaninis pažeidimas arba natūralaus devėjimosi pasekmė.
 • Didelė dalis PREMIÈRE juvelyrikos namų dirbinių internetinėje parduotuvėje yra užbaigiami (pvz. inkrustuojami pasirinkti akmenys, pritaikomi dydžiai) ar gaminami tik po užsakymo, todėl gamintojas pasilieka teisę pirmenybę taikyti tobulam dirbinio dizaino išpildymui, o ne nurodytam svoriui. Klasikiniams dirbiniams galutinis svoris nuo nurodyto gali kisti iki 10 proc. O išskirtinių dirbinių kategorijoje, ypač puoštų su emaliu ir briliantais, galutinis prekės svoris gali kisti net iki 40 proc. nuo nurodyto internetinėje parduotuvėje. Pardavėjas to nelaiko prekės broku. 
GRĄŽINIMAS
 • Jei įsigijote netinkamos kokybės prekę PREMIÈRE parduotuvėse arba www.premiere.lt, galite pasikeisti arba grąžinti dirbinį per 14 dienų. Prekę būtina pristatyti į vieną iš PREMIÈRE parduotuvių. Siuntimo išlaidas apmoka PREMIÈRE.
 • Remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos įsakymu (2011 m. birželio 29 d. Nr. 217), kokybiški juvelyriniai dirbiniai yra nekeičiami ir negrąžinami. Ši taisyklė galioja visose lokaliose PREMIÈRE parduotuvėse. 
 • Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, vartotojas, juvelyrikos dirbinį įsigijęs www.premiere.lt, turi teisę per 14 d. d. grąžinti prekę dėl bet kokios priežasties ir jokio paaiškinimo. Grąžinimo išlaidas Lietuvoje apmoka PREMIÈRE, jei dirbinys yra didesnės vertės, nei 75 eurai, užsienyje - jei didesnės, nei 750 eurų. Kitu atveju grąžinimo išlaidas apmoka klientas. Dėl grąžinimo kreiptis el. paštu viktorija@premiere.lt 
 • PREMIÈRE pasilieka teisę vartotojų grąžintas prekes, kurios buvo įsigytos www.premiere.lt, patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Tai ypač galioja perkant prekes su briliantais. Tik gavus analizės rezultatus PREMIÈRE grąžins pinigus. Tai gali užtrukti iki 14 d. d. 
 • PREMIÈRE pasilieka teisę prekės nepriimti atgal ir pinigų negrąžinti, jei kokybiškos prekės pakuotė ir / ar etiketės yra pažeistos arba yra matomos prekės devėjimo žymės. Tada vartotojui leidžiama prekę atsiimti atgal.
 • Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, vartotojas neturi teisės per 14 d. d. grąžinti prekės, kuri buvo užsakyta specialiai klientui (nebuvo sandėlyje ir tai nurodoma prieš įsigijant).
 • Individualiai užsakant prekes iš www.premiere.lt (kai prekių nėra sandėlyje) grąžinimas galimas tik tada, jei prekė yra nekokybiška. Siuntimo atgal išlaidas apmoka PREMIÈRE.
 • Jeigu prekės klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės pirkėjas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta PREMIÈRE juvelyrikos namams. Su klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.
 • Dirbinių nuotraukos ir tekstai gali nežymiai skirtis nuo realaus vaizdo. Jei gauta prekė atitinka sumokėtą kainą ir pakitimai yra nežymūs, PREMIÈRE neatsako už šias galimas klaidas vaizdinėje ir tekstinėje medžiagoje.
DOVANOJAME JUMS
-20 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 20 % nuolaidą mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms.
Pasiūlymas negalioja prabangiems papuošalams, Celebration žiedams ir užsakomoms prekėms.
Prenumeruoti