PREMIÈRE

PREMIERE yra ypatingas tuo, kad čia mes viską patys išgyvename, kuriame, atliekame visus gamybos veiksmus ir, galiausiai, asmeniškai perduodame dirbinius į klientų rankas.

Kiekvieną papuošalą kuriame galvodami apie jo būsimą misiją, saugomą istoriją, emocijas, energetiką. Dažnai mūsų prabangiausi dirbiniai gimsta tik vieną kartą, išlieka vieninteliais tokiais pasaulyje. O kartais kai kurie ikoniniais tapę dirbiniai lieka pardavime ir keletą dešimtmečių.

Netikiu, kad kiti juvelyrikos pardavėjai skiria tiek daug dėmesio savo kūrybos ir gamybos procesams bei išskirtinio asortimento vystymui, tad manau, kad tuo mes ir esame išskirtiniai.

Sekame naujausias gamybos technologijas, neatsiliekame nuo pasaulinių juvelyrikos gamintojų.
Kreipiame dėmesį į medžiagų kokybę, jų kilmę, dirbame tik su laiko patikrintais sąžiningais tiekėjais, dažniausiai gauname ir geriausias kainas rinkoje, nes esame stambus gamintojas Lietuvoje.
Aukso emalį vežamės iš Limoges miestelio Prancūzijoje, kaip ir garsusis Faberge. Brangakmenius parsigabename tik tiesiogiai, briliantus - iš Antverpeno, kitus spalvotus akmenis – iš kitų Europos, Amerikos ir net Azijos šalių tiekėjų.

Joks darbas neturi prasmės, jei jį darai be meilės.

Mūsų sėkmę lėmė siekis išlikti dorais, sąžiningais, suvokti taurių jausmų veikimo principus ir puoselėti amžinąsias tradicines vertybes. Nuoširdžiai tikiu, kad būtent individualus žmogus turi būti visa ko priežastimi, tik tada gyvenimas tampa gražus, pilnavertis ir dvasingas.

Tokią filosofiją diktuoju ne tik dirbantiesiems dirbtuvėse bei salonuose. Ja stengiuosi persmelkti ir mūsų pristatomus dirbinius. Esu tikras, jog gyvenimo kokybė priklauso nuo mūsų vidinio emocinio ir dvasinio pasaulio bei gerai save pažįstančių žmonių, kurie mus supa ir įkvepia.

Esu išties dėkingas visiems, kurie neabejoja manim ir jau daug metų yra kartu. Jų ir Dievo dėka galiu būti toks, koks esu ir sukurti vertingą palikimą

Mūsų darbai
Sužadėtuvių žiedas
Sužadėtuvių žiedai
Daugiau
Vestuvių žiedai
Vestuviniai žiedai
Daugiau

Kasdien siekiame sugrąžinti juvelyriką ant pjedestalo, tokią, kokia ji buvo 19-o amžiaus pabaigoje ir 20 – o pradžioje, bei kartu pridėti šiuolaikiškų potepių. Tuomet juvelyrika buvo siejama su atsiminimų įamžinimu, istorijos pasakojimu, ji būtinai lydėdavo kiekvieną svarbų gyvenimo įvykį, tokį kaip vaiko gimimas, vestuvės ar net mirtis. Šiuo juvelyrikai svarbiu laikotarpiu papuošalai tapo vis stambesni, išraiškingesni, sudėtingesni, jiems pradėti naudoti reikšmingi simboliai. Šiomis savybėmis pasižymi ir mūsų kūriniai.

DOVANOJAME JUMS
-30 % NUOLAIDĄ
Prenumeruokite naujienlaiškį ir iškart gaukite 30 % nuolaidą visoms mūsų prekėms. Pasiūlymas galioja perkant internete bei mūsų parduotuvėse, tik nenukainotoms prekėms (pasiūlymas negalioja Celebration žiedams).
Prenumeruoti